Prekės ženklo registravimas patentų biure

down

Tam, jog Jūsų įdėto darbo, finansinių išteklių dėka sukurtas prekinis ženklas, jo įvaizdis būtų apsaugotas nuo tiesioginio konkurentų plagijavimo, yra itin svarbu laiku pasirūpinti prekinio ženklo užregistravimu. Jį tinkamai atlikus, prekinio ženklo savininkas ne tik gali oficialiai pasirinkta simbolika ženklinti savo produkciją, bet ir įgauna unikalias autorines teises bei gali reikšti teisines pretenzijas bet kuriai įmonei ar asmeniui, kuris be sutikimo pabandys iš dalies ar visiškai panaudoti registruotą prekinį ženklą saviems tikslams.

Siekdami, jog Jūsų prekinio ženklo registravimo procesas būtų kuo sklandesnis, o nauda ir ženklo apsauga – kuo didesnė, savo klientams siūlome prekinių ženklų registravimo Lietuvos bei visos Europos Sąjungos ribose paslaugas. Galime pasirūpinti įmonės, produkto logotipų, unikalių grafinių fragmentų ir panašių atributų užregistravimo procesais. Registruojant naują ženklą itin svarbu išmanyti LR ir ES įstatymus, prekinio ženklo apsaugos niuansus. Registracijos proceso metu betarpiškai konsultuojame ir bendraujame su savo užsakovu tam, jog darbo rezultatas – maksimaliai apsaugota, optimaliai jo poreikiams pritaikyta prekinio ženklo registracija – atitiktų kliento tikslus ir lūkesčius.

Svarbu žinoti, jog prekinio ženklo registracijos procesas – kompleksiškas procesas, kurio trukmė Lietuvoje gali siekti apie 6 mėn., registruojant ES teritorijoje – apie 12 mėn.

Pradėkime nuo pokalbio

Papasakokite apie savo viziją, lūkesčius, kokias problemas norite spręsti ir kokius tikslus norite pasiekti.

Susisiekime